www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Hostel
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 4:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma film je strava, napet, strasan, krvolocan heheh....obavezno pogledati


_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 8:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za velike obožavaoce njegovih dela.
Gledajte sa velikom rezervacijom i ne očekujete previše Exclamation

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 11:16 am    Naslov poruke: Re: Hostel Na vrh strane Na dno strane

Pedjanbg je napisao/la sledeće:
Pre neko vece par nas se skupilo da kod drugara gledamo neki film, uz grickalice i sokove, cisto da se odmorimo od Beer festa i sl. Drug predlozio "Hostel". Ja sam bio u fazonu: "sto da ne, svejedno mi je".

Teraj ga u k****!!! Posle nekih sat vremena hteo sam da ga gadjam stolicom. Presele mi sve grickalice i sokovi. Ja vise ne jedem.

Neverovatno. Film je pokupio odlicne kritike, i za ljubitelje horora (onih najbolesnijih) prava je poslastica.
Ako mene pitate, film je cista banalizacija bola, patnje, ljudskog tela, zivota... Koliko sam skapirao, poenta filma (skoro da i nema pricu) je ljudski bes, osveta, kao i patnja, suocavanje sa uzasnom smrcu, svesno prezivljavanje najgoreg kasapljenja...
Sve ovo je veoma efektno prikazano, i sto je najcrnje, takve stvari se desavaju i u stvarnosti (ratovi npr.).
I nisam morao ovo da gledam, ali kao sto negde procitah: Povedite devojku u bioskop, bice vam u krilu za 10 minuta.



Nasmejao si me Laughing ali potpuno se slazem sta si sve napisao o vezi jela a i da ljudi su takvih,dobar smisao imas...
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Re: Hostel Na vrh strane Na dno strane

Pedjanbg je napisao/la sledeće:
Neverovatno. Film je pokupio odlicne kritike, i za ljubitelje horora (onih najbolesnijih) prava je poslastica.
Ako mene pitate, film je cista banalizacija bola, patnje, ljudskog tela, zivota... Koliko sam skapirao, poenta filma (skoro da i nema pricu) je ljudski bes, osveta, kao i patnja, suocavanje sa uzasnom smrcu, svesno prezivljavanje najgoreg kasapljenja...
Sve ovo je veoma efektno prikazano, i sto je najcrnje, takve stvari se desavaju i u stvarnosti (ratovi npr.).

I nisam morao ovo da gledam, ali kao sto negde procitah: Povedite devojku u bioskop, bice vam u krilu za 10 minuta.


Poenta filma je trgovina ljudima. Ne u fazonu prostitutki i prosjaka, vec: kupis coveka i radis s njim sta hoces [kao sto ste videli u filmu].

A ne bi se slozio sa ovim "bice vam u krilu..."
Pre bi rekao: "Za 10 minuta ce vas zauvek napustiti""

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danas sam ga iznajmio, pogledao sam samo letimično i mogu reć da je film jako bolestan, a vjerujem i ja da se takve stvari negde dešavaju,

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Pedjanbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 229
Mesto: Novi Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 5:31 pm    Naslov poruke: Re: Hostel Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Pedjanbg je napisao/la sledeće:
Neverovatno. Film je pokupio odlicne kritike, i za ljubitelje horora (onih najbolesnijih) prava je poslastica.
Ako mene pitate, film je cista banalizacija bola, patnje, ljudskog tela, zivota... Koliko sam skapirao, poenta filma (skoro da i nema pricu) je ljudski bes, osveta, kao i patnja, suocavanje sa uzasnom smrcu, svesno prezivljavanje najgoreg kasapljenja...
Sve ovo je veoma efektno prikazano, i sto je najcrnje, takve stvari se desavaju i u stvarnosti (ratovi npr.).

I nisam morao ovo da gledam, ali kao sto negde procitah: Povedite devojku u bioskop, bice vam u krilu za 10 minuta.


Poenta filma je trgovina ljudima. Ne u fazonu prostitutki i prosjaka, vec: kupis coveka i radis s njim sta hoces [kao sto ste videli u filmu].

A ne bi se slozio sa ovim "bice vam u krilu..."
Pre bi rekao: "Za 10 minuta ce vas zauvek napustiti""

Jasno, ali bih rekao da je to i jednostavnija interpretacija.
Akcenat je stavljen na ljudsko suocavanje sa stravicnim unakazavanjem sopstvenog tela (jedinog koje imamo), i mucnim krajem zivota (jedinog koji imamo). Trenuci kada covek shvata da je njegovom zivotu dosao kraj, i kada bespomocno posmatra sopstveno kasapljenje nesto su najcrnje sto se moze zamisliti, a sto je u ovom filmu prikazano na vrlo efikasan (uznemirujuc) nacin.
It has Tarantino's signature all over it.

_________________
Life sucks. Then you die.
 
Malaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 154

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 9:40 pm    Naslov poruke: Re: Hostel Na vrh strane Na dno strane

francuskinja je napisao/la sledeće:
Twisted Evil Film bas dobro uradjen,koji u pravom zivotu verovatno se desava po nekim mestima mada mi to neznamo...dali ste gledali taj film i kakav utisak vam ostao?


da gledala sam taj film, i bas je super uradjen! Wink
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je totalno piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film sam bas veceras pogledao i mogu reci da je extra. Nije ga radio Tarantino kao sto svi ovde navode vec Eli Roth dok je samo snimljen sa Tarantinovu kucu, a to je nesto sdasvim drugo. U ovom filmu se sve brzo odvija sto je super, nema smaranja i sve je odradjeno na vrhunskom nivou. Jeste da ima malo gadljivih scena, ali sta da se radi, nije sve u zivotu svetlo, ima i ona tamnija strana zivota. Confused
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 19, 2008 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam ja zeludac za ovo

kad citam vase komentare Confused

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Hostel Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon