www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Isplaniran ili spontan zivot?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 21, 2009 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja svoj zivot u velikim linijama isplaniram, dakle znam gdje cu sutra biti i sta sve trebam uraditi.. To mi je bitno, da se kasnije ne bih kajala sto to nisam ucinila.
Male stvari ne planiram, one mi bas pune zivot i dati ce mi osjecaj srece -ili, nesrece. Male stvari u zivotu sve cine, to mi je jednom jedna osoba rekla dok sam bila djete,
i to necu nikad zaboraviti..
Mozda bas zbog toga sto sam ambiciozna osoba i zato sto zelim mnogo postigniti u zivotu, sam takva da volim planirati, da bitne stvari obavim a ne da ih izostavim.
Znam da se nemoze sve planirati, to je i bolje, neka i sudbine Wink



_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
jasamkralj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Dec 2008
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 27, 2009 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo spontano dan po dan

_________________
kralj sam pa neka sam
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 02, 2009 11:04 am    Naslov poruke: Re: Isplaniran ili spontan zivot? Na vrh strane Na dno strane

Lilly lovedoll je napisao/la sledeće:
Sta mislite, da li je bolje zivjeti isplaniran zivot u kome znate tacno svaki minut i sekund i kada cete sta da uradite ili spontan i neocekivan gdje ima puno iznenadjenja ali i rizika....?


Kao i "svaka" devica Laughing kada su vazne crte zivota u pitanju volim da sve bude sigurno, isplanirano i "zacrtano" ali ne bas tacno svaki minut i sekund... ima trenutaka kada tu sudbina umesa svoje prstice i protiv tog se ne moze nista sto i cini zivot zanimljivim Mr. Green

_________________
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 02, 2009 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nijedno ni drugo Shocked .
Tesko.Stogod sam planirala nije tako bilo.
Pa sad trenutno ni sama ne znam,sta i kako Rolling Eyes .
 
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 03, 2009 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spontan definitivno

_________________
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 27, 2009 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Divim se ljudima koji imaju isplaniran zivot jer ne mislim da sam postigla puno toga ziveci spontano dan po dan i povodeci se instinktima i datom mi slobodom, jednostavno ne znam drugacije, mozda se nisam ni htjela potruditi ali nisam sigurna da li se rodimo takvi kakvi vec jesmo ili je sve stvar vaspitanja i okruzenja. Ko kaze da ljudi koji imaju isplaniran svaki trenutak nisu sretni, ko kaze da ne znaju zivjeti? To je njihov zivot i sigurno nisu u njemu nesrecni. Ponekad spontanost donosi vece nevolje nego sto to mozemo i zamisliti. Ne znam planirati, nisam naucila cak ni iz vlastitih spontanih gresaka, ali bih ipak voljela i trudim se makar ih ne ponoviti.
 
Dean33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 23 Mar 2009
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 28, 2010 3:08 pm    Naslov poruke: sss Na vrh strane Na dno strane

Treba naci sredinu mada u danasnje vreme globalizacije ne treba se odreci spontanosti jer to cuva mentalno zdravlje

_________________
Dean33
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 16, 2010 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je najdraze kad je spontan. Ne volim puno da planiram. Zaista ne volim puno toga da planiram, jer mi ubija nekako car zivota...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
_tvitika_
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 20 Jul 2010
Poruke: 341
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 20, 2010 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba pronaći ravnotežu. U principu, ne volim da planiram, ali je neminovno jer bi mi bez toga dani prolazili bez veze. Spontana sam i najlepše je kad mi se nešto dešava bez ikakvog plana. Ali ponavljam, da bi bilo lepo, neophodno je planirati i postavljati sitne ciljeve da bi čovek bio zadovoljan sobom i ispunjen.

_________________
CARPE DIEM!
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 07, 2010 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko moze da isplanira zivot...
moj zivot je pretezno neplanski...jer sve sto sam bilo kad planirao,
palo je u vodu..

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
USA2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2010
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2011 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nisam robot pa da planiram
pustim da me zivot nosi iznenadi pa po potrebi i razdrma i ošamari
pa opet sve ispočetka
nista od planova nema ni nametanja nekih ogranicenja samoj sebi Mr. Green

_________________
-cekanje boli, zaborav boli, ali neznati za sto se odluciti najteza je patnja.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2011 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedina bitna razlika izmedju čovjeka i ostalih živih bića je što čovjek ima dovoljno razvijen mozak,
da može da duboko razmišlja, pa sa tim darom i da pravi planove za svoj život.
Taj dar prirode treba poštovati.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Isplaniran ili spontan zivot? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 8 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon