www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bugarska - raj za plitke novčanike
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Turizam ~
::  
Autor Poruka
krasicmilko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Maj 2012
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2012 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni Bugarska uopste ne zvuci primamljivo.. Neutral

 
MilenaRadovanovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jun 2013
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 19, 2013 8:45 am    Naslov poruke: Da li neko zna cene privatnog smestaja u Pomorju? Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima, ja planiram da letujem ove godine u bugarskoj, i to organizujem sama letovanje bez agencije jer mislim da je jeftinije. Trazila sam informacije na sajtovima sama ali nema bas osta na nasem jeziku, a bugarski bas i ne znam. . Smile ali, icicu na njihovo primorje pa od mesta do mesta da obidjem. Dopalo mi se ovo mesto http://bugarskainfo. Com/leto/pomorje-ili-pomorie-izaberite-sami/ dekuje mi skroz ok, nije veliko, blizu suncevog brega je, a mirno. Bar tako pise ovde. Vidim da je jos neko dole govorio o ovom mestu da je super pa cu videti. U krajnjoj liniji ako i nije tako sjajno, uvek se moze otici u neko drugo mesto. Interesuje me samo ako je neko bio nedavno da mi kaze cene privatnog smestaja, ono lezaj ili soba, koliko kosta za recimo 10 dana. To bi mi bas znacilo jer takve informacije nisam nasla ni na jednom sajtu. . . Pa ako neko zna, neka javi. Bicu zahvalna.
pozdrav jos jednom.
a kada se vratim, javiucu vam kako mi je bilo! Smile

_________________
Milena
 
DimZor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 19 Jun 2013
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 19, 2013 5:41 pm    Naslov poruke: I ja cu ove godine na more u Bugarsku Na vrh strane Na dno strane

Draga Milena, videla sam tvoje pitanje i post i bas sam ti zahvalna za preporuku jer stvarno nema dobrih domacih sajtova sa opisima bugarskih letovalista pa mi je http://bugarskainfo.com/ prilicno pomogao sada kad sam pogledala. Ja bih u Ahtopol, kumovi su mi bili prosle godine i kazu da je extra! A i Elenite je mnogo lepo, ali je skupo, Ipak, u odnosu na cene u Crnoj Gori, jeftino je pa mislim da je mnogo bolja letnja destiacija za nas sa plicim dzepom. Pozdrav i mozda se sretnemo u Bugraskoj ovog leta Smile
 
MilenaRadovanovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jun 2013
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 19, 2013 5:44 pm    Naslov poruke: Re: I ja cu ove godine na more u Bugarsku Na vrh strane Na dno strane

Ej, hvala, bas bi bilo super da se vidimo, sto da ne! Smile Ako sam pomogla bas mi je drago! A da li ti znas nesto o Pomorju? Mozda da pitas kumove aku su bili da ti kazu nesto vise i detaljnije...

DimZor je napisao/la sledeće:
Draga Milena, videla sam tvoje pitanje i post i bas sam ti zahvalna za preporuku jer stvarno nema dobrih domacih sajtova sa opisima bugarskih letovalista pa mi je http://bugarskainfo.com/ prilicno pomogao sada kad sam pogledala. Ja bih u Ahtopol, kumovi su mi bili prosle godine i kazu da je extra! A i Elenite je mnogo lepo, ali je skupo, Ipak, u odnosu na cene u Crnoj Gori, jeftino je pa mislim da je mnogo bolja letnja destiacija za nas sa plicim dzepom. Pozdrav i mozda se sretnemo u Bugraskoj ovog leta Smile

_________________
Milena
 
DimZor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 19 Jun 2013
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 19, 2013 5:46 pm    Naslov poruke: Re: I ja cu ove godine na more u Bugarsku Na vrh strane Na dno strane

He, he, moze, pitacu, ako nesto saznam, javljam! Smile
pa mozemo i da se dogovorimo o zajednickom putovanju, zar ne? Jeftinije je sigurno... Smile

MilenaRadovanovic je napisao/la sledeće:
Ej, hvala, bas bi bilo super da se vidimo, sto da ne! Smile Ako sam pomogla bas mi je drago! A da li ti znas nesto o Pomorju? Mozda da pitas kumove aku su bili da ti kazu nesto vise i detaljnije...

DimZor je napisao/la sledeće:
Draga Milena, videla sam tvoje pitanje i post i bas sam ti zahvalna za preporuku jer stvarno nema dobrih domacih sajtova sa opisima bugarskih letovalista pa mi je http://bugarskainfo.com/ prilicno pomogao sada kad sam pogledala. Ja bih u Ahtopol, kumovi su mi bili prosle godine i kazu da je extra! A i Elenite je mnogo lepo, ali je skupo, Ipak, u odnosu na cene u Crnoj Gori, jeftino je pa mislim da je mnogo bolja letnja destiacija za nas sa plicim dzepom. Pozdrav i mozda se sretnemo u Bugraskoj ovog leta Smile
 
Biguine22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Dec 2014
Poruke: 1

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 02, 2014 6:19 pm    Naslov poruke: Nesebar Na vrh strane Na dno strane

Vec godinama idem u Bugarskoj na more... u Nesebar. Svaki put bas lepo si provedem. Preporucujem svima, a i nije skupo uopste.

_________________
Stomatoloska ordinacija
Protivpozarni aparati
Nekretnine
 
Marija1912
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2018
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 06, 2019 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko zna kakve su cene sada u Bugarskoj? I ja je pamtim kao mesto za jeftin provod ali mnogo je prošlo od mog poslednjeg letovanja tamo.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Turizam ~ -> Bugarska - raj za plitke novčanike Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon