www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Spiritizam/verovanje u duhove
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 22, 2012 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cezar1071944 je napisao/la sledeće:
Ne verujem u duhove..ako jednog dana nauka to validno dokaže,verovaću! New Spiral




Mnogi naučnici su otkrili toliko toga opisanog u Bibliji. Razna mesta, fosilne ostatke prelaska preko crvenog mora, gradove koji se pominju itd ...
Dakle, naučnici su dokazali postojanje Boga! Smile
Ako su mnogi pronašli dokaze i to dokazali činjenicama koje jasno pokazuju postojanje Boga i prihvatili to kao istinu, onda postoje i duhovi. Duhovi su bića stvorena Božijom voljom, a duhovi koji danas zavaraju ljude na razne načine su kao što već pomenuh pali anđeli koju su u pobuni protiv Boga (demoni).
I Bog Otac je duh kojeg nevidimo koji se nama otkrio licem Boga Sina koji nas kroz verovanjem u Njega štiti Duhom Svetim i komunicira s nama kroz našu savest ...
Mi smo duhovna bića takođe. Bez duha životnog kojeg Bog daje ne bih postojali.


To je ono u šta ja verujem.




 
Kosovce.3
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 63

Datum registracije: 10 Nov 2010
Poruke: 269

norway.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 03, 2013 7:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se licno uverila da duhovi postoje i svud su oko nas.
Ne plasim ih se jer sam navikla kao dete da ih susrecem i znam(deka me naucio da se tad samo prekrstim i da im kasnije upalim svecu, kaze tad su duhovi sretni i mirni)da duhovi nisu pakosni ako ih mi ne diramo, ako ne uznemiravamo njihove grobove, ako ih sa postovanjem shvatamo.
Svet se i sastoji od vidljivog i nevidljivog, postoji duhovni svet identican nasem svetu.I covek je sastavljen od tela i duse, znaci od vidljivog i nevidljivog.
Ja licno nemam strah niti problem po pitanju duhova, mada nije bas prijatno susresti vestice u gluvo doba noci.

_________________
LJUBAV NEMA ALTERNATIVU!
 
AlekXYZ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 12 Nov 2018
Poruke: 25
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2018 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem u duhove.Pođimo samo od toga da je duh Isusa vaskrsao.Ja verujem da smo svi mi duhovi u materijlnom obliku stvoreni na zemlji.

_________________
Zivot je samo jedan.Ne trosi ga uzalud.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 02, 2019 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam neki ortodoksni skeptik, nisam ni neki vjernik, nisam ni ona koja ne vjeruje ljudima ako su vidjeli šta su već vidjeli, jer ko sam ja da nekome prosipam psihologiju i ulazim u sfere koje mi nisu do sada poznate, pod tim mislim konkretno da nikad nisam doživjela takvu vrstu iskustva što ne znači da nisu drugi. Čak neću reći ni ono dobro poznato:vjerovaću ako vidim. Nešto sigurno postoji i dešava se nekom drugom ili trećem,meni ne, a zašto je to tako, ne znam, mislim da niko do sada i ne zna pravu istinu o tom možda nekom nevidljivom svijetu duhova koji nas okružuju. Ono što znam i što mi se dešava jesu snovi u kojima uvijek vidim svoje mrtve prijatelje, momka, oca, rođake...da li je to taj neki duh, ne znam, znam da su snovi realistični toliko da mi je sa buđenjem samo jaka duševna bol i strah obuzela cijelo tijelo i traje cijeli dan dok se ne desi nešto na što su me pokušavali upozoriti oni koje sam sanjala. Ništa slično duhovima otvorenih očiju nisam vidjela, ne mogu da kažem sad ni da li vjerujem u njih ili ne, ali isto tako ne mogu da ubjeđujem ili se ne dao bog smijem onima koji su proživjeli takvu vrstu iskustva.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Spiritizam/verovanje u duhove Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strana 15 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon