www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Radio online
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~
::  
Autor Poruka
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mogu da slusam ali mi je izgleda konekcija slaba pa zato mi prekida ponekad... Rolling Eyes

 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crash Override je napisao/la sledeće:
Sta se dogadja sa muzickim zeljama??


Ja dala otkaz RazzRazzRazz

_________________
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuo sam Laughing
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

PA sanjice bre sto?
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa bre imam obaveza oko svadbe,udajem se RazzRazzRazz

Ne ozbiljno sad,imam drugih obaveza pa nestizem i na radio Rolling Eyes

_________________
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jbg. Mnogo mi nedostaju druzenja posle 22h Very Happy ali ajde nadacu se da ce uskoro da proradi!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 2:09 am    Naslov poruke: Re: Na koji fazon Na vrh strane Na dno strane

celzi je napisao/la sledeće:
E ljudi na koji fazon radi taj radio i kako uopste da ga pustim Rolling Eyes


Treba ti winamp ,kliknes na reklamu ili ovde na moj potpis i upalice se radio na winampu...

_________________
 
Zorance
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 5
Mesto: Lugavcina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 27, 2005 2:35 pm    Naslov poruke: TOsibaBRZO Na vrh strane Na dno strane

ma siba znas kako....moras da imas WINAMP instaliran i onda preko linka ili rucni upis na play location, sad moram prvo da inspiciram malo sajt, super je, nisam znao za njega do sad, cusi
 
Albatros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 11

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne mogu da slusam radio.. stiskam na banner ali nece... sta moram da radim? moze neko pomoci?? Confused
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Albatros je napisao/la sledeće:
ja ne mogu da slusam radio.. stiskam na banner ali nece... sta moram da radim? moze neko pomoci?? Confused


Pokusaj da ukucas link manuelno Smile Kad otvoris winamp idi na File pa na Play URL ,otvara se novi mali prozorcic ukucaj ovo : http://www.domaci.com:8000/listen.pls i idi na OK

_________________
 
Albatros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 11

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probala sam to, ali nece.. dodje mi prozor i pise mi da Windows Media Player nemoze otvoriti taj link, jer mi neke codecs trebaju za to da moze funktionirati...
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Windows media player nece da pusta radio,moras da imas poslednju verziju,mozes u Real one player ili winamp...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~ -> Radio online Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 3 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon