www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~Alexns - mora nocne more - ima svoj kutak ~
Strana 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 12:58 am    Naslov poruke: ~Alexns - mora nocne more - ima svoj kutak ~ Na vrh strane Na dno strane

Lalalalalalalala danas nam je divan dan, divan dan, divan dan, nije tebi (a ni meni) rodjendan lalalaalalalala Laughing E vidis sreco, tako se i ja osecam kada ti pocnes da pevas na uvce Mr. Green Znas na kakvom mi je nivou danas inspiracija, tako da ne ocekuj "knjizevno vece", ali evo mog doprinosa za tvoj kutak Razz Mr. Green Hmmmm da sad nesto smisljam i mudrujem, dzaba, ti svakako znas sta bih ja rekla Very Happy p.s. ne menjaj se jer bih se onda morala i ja menjati Razz Mr. Green Saljem more poljubaca od š do a Very Happy











Maca i kuca Smile




_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 1:04 am    Naslov poruke: Zeka i banana Na vrh strane Na dno strane

Ijaooooo vidi i moj zet dobio svoj kutak Mr. Green Mr. Green Mr. Green e pa šta da ti kažem, tvoja ženica je već mnogo toga rekla... Dani provedeni u izlogu dobro nam znane radnje su bili divni, iako smo znali često biti prašnjavi, ali zato je tu Domestos & ostala antibakterijska sredstva Mr. Green

Elem, vejiki jub imaš od jednog mede (koji povremeno nosi kačkete Mr. Green )



I da, niko, ali niko slađe od tebe ne može da pogricka ovu voćku Mr. Green

Zeka i banana


_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joah samo pashenog da se javi i mirna Bachka. Razz
Alexns, druzhe, prijatelju, brate... Mr. Green
Poklanjam ti pashenoga. Mr. Green

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista to ne valja, nista, samo ga upucujete na lose stvari, j acu njega muzicki da obrazujem. Sedmice treba da slusa, neparne ritmove! Evo jedne sedmice za njega.

samo za Lalu
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pijanduro .. necu nista drugo da ti kazem osim .. kad naucis da pijes, onda ces da dobijes koka kolu Laughing

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tc, tc, tc. I kaj si ti sad fakat selebriti-ti-ti? Mr. Green
Tc, tc, tc...


tc, tc, tc.... samo te pratim.
Cool
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 24, 2008 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti si mawi, pa stoga Mr. Green


_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 06, 2008 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alex samo da te pozdravim i da ti kazem da bih volela da se kao nekad sretnemo u kafancetu i ispricamo uz pizzu i sokic1 Ljubim te!

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 06, 2008 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ebo te miš, kad pjano dobije svoje, onda stvarno.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 08, 2008 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sincicu za buduce dane neka bude himna Mr. Green Mr. Green kada naletis na kolacica svog Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
kolacic


posto je sve u znaku slatkisa
neka ti sve bude onda kao
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 28, 2008 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

www.domaci.de besplatno obavestenje, trazeni clan je trenutno u braku i bice jos 799 i po godina, molimo sve obozavateljke da pokusaju nakon isteka roka trajanja ove zajednice, hvala Mr. Green

Da, da, da ti najbolje znas sta ovo znaci Mr. Green


Mr. Green




Balasevic - D-moll




Toliko sreco za ovo javljanje povodom naseg praznika, "tefterimo" se i dalje Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi, sta da vam kazem...Volim i ja vas Laughing Razz

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> ~Alexns - mora nocne more - ima svoj kutak ~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  sledeća
Strana 1 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon